Wystarczą drobne zmiany

Opublikowane przez kkpol w dniu

W poprzednim wpisie zasygnalizowaliśmy już problem odświeżenia wnętrza, które nieco nam się znudziło. W przypadku WC można zacząć od najmniej inwazyjnej rzeczy czyli zmiany płytki przycisków. Ale zmiany mogą dotyczyć także innych elementów wnętrza. Wspominaliśmy o pomalowaniu ściany – jednej lub kilku, czasem wystarczy dodać nowy kolor tylko na fragmencie powierzchni. Efekt na pewno będzie zauważalny.

Idąc dalej tropem drobnych, łazienkowych szczegółów możemy dokonać wymiany armatury. I tak co jakiś czas dobrze by było ją odświeżyć, zwłaszcza jeśli pojawiają się jakieś przebarwione zacieki, zakamienienia albo po prostu objawy zużycia po latach eksploatacji. Często szukamy wtedy baterii podobnych do tych, jakie mieliśmy wcześniej, ale może warto wtedy pozwolić sobie na odmianę – może białe, ascetyczne krany wymienić na chromowane? A może pozwolić sobie na inny, często bardziej oryginalny, wymyślny kształt? Oczywiście nie ma co wprowadzać do ultranowoczesnego wnętrza „rustykalnej” armatury, ale w sklepach jest w czym wybierać i można nieco odmienić te dotychczasowe elementy.
Podobnie rzecz się ma z deskami sedesowymi. Wybierać można wśród wielu producentów, modeli, kolorystyki. Kilka modeli desek sedesowych znajdziecie także w ofercie firmy KK-POL. Z innych elemenetów możemy także zaproponować spłuczki natynkowe czy dozowniki płynów.

Ale w łazience czy toalecie mamy często także inne ozdobne dodatki – pojemniczki, wazoniki, oświetlenie. Każdy z tych elementów można często i łatwo wymienić. Nie zawsze musimy więc silić się na wielki remont, by odświeżyć wnętrze, zwłaszcza, że do wielkiego remontu trudno się zabrać, a i koszty, i bałagan też stanowią wyzwanie.

Stelaże do WC >>
Wszystko o stelażach podtynkowych >>